Obrázek

UP - paragliders

Jsme výhradním importérem této slavné německé firmy.

UP - International je firma, která odstartovala v roce 1970 v USA vývojem rogal. Velmi brzo se však zaměřila i na vývoj padákových kluzáků. V této chvíli se UP - ultralite products věnuje výhradně vývoji paraglidingového vybavení. Velkou změnou byl v roce 2010 odchod hlavního konstruktéra Stefana Stieglera. Na jeho místo přišel do UP český konstruktér František Pavloušek, do té doby designer Axis para.

Značka UP se snaží dosáhnout celosvětového vrcholu a do vývoje nových kluzáků investuje nemalé prostředky a tento vývoj dodělává opravdu do konce, proto se jejich křídla řadí mezi světovou špičku. Křídla následují Františkovu filosofii, skvělých výkonných křídel se zachováním pasivní bezpečnosti s precizním závodním handlingem.

GOparagliding a UP-international


V roce 2010 po přechodu Františka Pavlouška do UP se Michal Šneiberg z našeho GOtýmu stal jeho osobním UP testpilotem, díky tomu se podílí na vývoji a veškeré produkty UP dokonalé zná. Toto nás vedlo v roce 2010 se stát výhradním importérem této značky do ČR. Jsme přesvědčeni, že UP padáky jsou opravdu světová špička a doufáme, že se Vám všem budou líbit.

TOPlist