Obrázek

K2²

Podělte se s ostatními o nezapomenutelný pocit z volného letu…

Nový doladěný tandem K22 od firmy UP byl zkonstruován pro ještě lepší pocit ze společně stráveného letu. Nezáleží na fyzických proporcích pilota ani pasažéra – je k dostání ve dvou velikostech, proto je ideální pro všechny tandem piloty a paraglidingové nadšence!

V bodech

  • Větší rychlost, širší rychlostní rozsah
  • Trimy (náhrada speed systému).
  • Malé síly v řízení
  • Nylonové výztuhy v náběžné hraně (ne Mylar).
  • Nižší hmotnost, snadnější balení.
  • Velikost S/M je certifikována jako tandem i jako sólo křídlo.

V rámci obměny vývojového týmu UP se rozhodovalo, která křídla by si zasloužila pár konstrukčních změn. Vtipné je, že navzdory veliké popularitě již tehdejšího tandemu K2, byl náš tým přesto přesvědčený, že je pořád co zlepšovat a tak se také stalo.

Jednou z důležitých novinek, kromě zvýšení rychlosti, příjemnějšího řízení a jednoduše celkového vylepšení je také jeho provedení ve dvou velikostech (S/M a M/L). Tím pádem je nyní k dispozici i poněkud lehčím tandem pilotům!

Stejně jako ostatní křídla, vyvinutá v posledních letech, získal nový sportovní vzhled, který každého na první pohled bezpochyby osloví. Navíc nezůstal pozadu, ani co se letových vlastností týče – má širší rychlostní rozsah a oproti legendárnímu K2 se pilotuje o mnoho snadněji! Ke spokojenosti i pilotů v nižší váhové kategorii má přesnější a pohotovější řízení, a tak vrchlík reaguje okamžitě a přesně tak, jak potřebujete.

Barevné schéma jsme přizpůsobili na základě zpětné vazby od uživatelů K2 – díky použitým barvám na něm nejsou tolik vidět nečistoty a díky jedinečnému designu není pochyb, že i toto křídlo pochází z dílny UP.

Součástí balení je:
ergonomický batoh, speed system, vnitřní pytel, kompresní páska, UP dárek a UP samolepka


Barevné kombinace:


Bezpečnost

Technické parametry

Summit XC2

Foto a video

Foto & video

Summit XC2

TOPlist